Jak provonět svůj domov?

Máte rádi, když doma cítíte příjemnou vůni? V dnešní nabídce je mnoho různých prostředků, jak si svůj domov ozvláštnit nějakou vůní. Jsou od levnějších až po dražší varianty. Můžete je koupit prakticky kdekoliv.
šedý interiér.jpg
Co můžeme využít?
V nabídce jsou různéelektrické vůně, které dáte do zásuvky a provoní vám byt. Můžete si vybrat v rámci různých vůní, které jsou velice jemné, ale také hodně intenzivní. Navíc na takové elektrické vůni si můžete nastavit intenzitu, jak bude váš pokoj nebo byt provoněný. Jsou různé druhy, od různých značek. Výběr záleží čistě na vás a na preferencích, co je pro vás nejvhodnější. Vonné tyčinky jsou další možností, jak si provonět pokoj. Tento druh je také velice oblíbeným “vonícím” prostředkem, který využívá dost lidí.
plný obývák.jpg
Zde si můžete vybrat opět podle vaší představy. U tohoto druhu nemůžete intenzitu vůně měnit. Zkrátka tyčinky dáte do připraveného roztoku a voní vám v bytě. Lze využít i různé svíčky, které poskytují opět různou vůni. Takové svíčky máte ve formě buď čajových (malé svíčky), případně můžete využít větších svíček (vydrží déle a provoní váš byt). Pokud využijete svíček, tak si určitě dávejte pozor a nenechávejte je bez dozoru zapálené a už vůbec ne přes noc nebo pokud nejste doma. Stejně se chovejte v případě, že využíváte elektrické vůně, opět je dobré nenechávat je bez dozoru a pokud nejste doma. Vonné tyčinky můžete nechat bez dozoru, zde nehrozí nebezpečí. Existuje i druh elektrické vůně, která je na baterky. V tomto případě si můžete nastavit za jakou dobu se vůně vystříkne do prostoru. Jsou i varianty, které mají v sobě zabudovaný senzor, když kolem něj projdete, automaticky vypustí do vzduchu dávku vůně, které provoní váš domov.
socha v ložnici.jpg
Možností, které máte k provonění vašeho bytu nebo domu je opravdu spousta. Rozhodně toho využívejte. Určitě oceníte, když jdete někam na návštěvu, tak že cítíte příjemnou vůni, a ne nějaký smrad. Stejné je to i s člověkem, který přijde k vám na návštěvu. Nebojte se provonět vzduch třeba příjemnou vůní vanilky, lesního ovoce, perníkového koření, čokolády nebo dalších druhů.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...