Když mají ženy své dny…

Je jasné, že když na ženu přijdou její dny, rozhodně z toho nemá radost. Jen málokteré ženě bývá dobře, pokud má své dny. Mnohé ženy týden, kdy je menstruace trápí, mají opravdu bolesti a jsou rády, když nemusejí nic řešit. Pokud se jim stane, že jejich dny vyjdou na víkend, je to pro ně určitě mnohem lepší, než kdy musí nejsilnější dny menstruace trávit v práci, kde si člověk opravdu nelehne, když to zrovna nejvíce potřebuje.

Jsou ženy, které menstruaci a menstruační bolesti snáší dobře, protože jim například stačí jen první den prášek, který zajistí to, že je již nebude nic po celou dobu menstruace bolet. Ne všechny ženy to ale mají stejně. Je mnoho žen, které mají opravdu nejen silnou menstruaci ale také silné menstruační bolesti a to natolik, že mají co dělat, aby zvládly to, co za daný den zvládnout potřebují a také musí.

ležící žena

Bohužel každá žena něco takového prožívá jinak a je jasné, že jen málo žen přizná, že jejich nálada nebo bolesti jsou způsobeny právě tím, že dostaly menstruaci. O něčem takovém se ve společnosti příliš nemluví a na jednu stranu je to pochopitelné, protože jen málokterá žena by chtěla o něčem takovém hovořit veřejně, ale na druhou stranu je to škoda, protože poté by se rozhodně vědělo, proč má žena takovou náladu, jakou má a proč není daný den tak výkonná, jako dříve.

Bohužel menstruace je schopna ovlivnit mnoho věcí a určitě ne k dobrému. Je jasné, že když není někomu dobře, nebude skákat radostí a bude šťastný.

žena ve svetru

Pro mnoho žen je opravdu utrpění zvládnout osm pracovních hodin a poté ještě dělat věci doma. Ty, které něco takového nemají silné, to jsou ještě schopny zvládnout ale ty, které to silné mají, s něčím takovým rozhodně problém mají a není se čemu divit.

Jestli je ale někdo, kdo něco takového rozhodně nechápe a ani pochopit nemůže, pak jsou to muži. Ti jsou kolikrát schopni se ještě hloupě zeptat, proč daná žena například neumyla nádobí nebo neuklidila koupelnu. Muži ženy v mnohých věcech opravdu nepochopí a je potřeba si na to zvyknout. Nemá cenu se rozčilovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup