Příjemné ubytování v krásném prostředí


Milujete české památky? Rádi se seznamujete s místní krajinou, kulturou, zvyky a ještě raději objíždíte hrady a zámky? Je v nich velké kouzlo, mnoho zajímavostí, dějin, skvostů, národního a kulturního bohatství. Vždy nás přivedou k zamyšlení a neustále se díky nim dozvídáme něco nového.

Památky jsou symbolem dějin a národního bohatství, o kterém často zapomínáme, že jej vlastně máme, proto bychom o ně měli pečovat.
Jedním z českých skvostů je samozřejmě zámek Lednice. Ten patří k významným památkám, zřejmě i proto je od roku 1996 zapsán Lednicko-valtický areál na seznamu světového a kulturního dědictví UNESCO.

Již dlouhou dobu je zpřístupněn veřejnosti. Zažít můžete hned několik různých prohlídek jak zámku a areálu, tak například i Minaretu, a jednou ze součástí prohlídek je i muzeum loutek.

pár v hotelu

Ale dost o zámku a přejdeme rovnou k ubytování. Pokud byste rádi navštívili zámek, jistě si budete přát bydlet nedaleko tak kouzelného skvostu.

V tom případě využijete ubytování lednice na Moravě.

Bydlet můžete přímo v hotelu Galant, který se nachází nedaleko celého areálu. Hotel leží pouhých sto metrů od zámku. Krásný výhled, který Vás nezklame, zažijete pokaždé, když vykouknete z okna. Můžete se kochat přepychovými zahradami i rozlehlou neuvěřitelně krásnou krajinou.

wellness

Ubytování poskytuje dostatek soukromí pro páry i novomanžele, pro zamilované páry, ale i pro rodiny s dětmi nebo pro jednotlivce, kteří jsou na služební cestě či konferenci. Můžete ho využít jako lázeňský pobyt a dopřát si nějakou wellness proceduru. Navštívit můžete například venkovní bazén, užít si privátního wellness, či ochutnat české speciality. Na báječné jídlo se můžete těšit každý den. Chutné pokrmy si ještě více vychutnáte s vědomím, že jste tak blízko tohoto krásného a jedinečného kulturního dědictví. Procházky, vířivky, infrasauna, finská sauna a mnoho dalšího už na Vás čeká. Báječný odpočinek a relaxace, ubytování na víkend či přes týden nebo zde můžete strávit hezkou dovolenou, to vše je možné zažít v hotelu Galant.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...