Skvělá zážitková hra

Plánujete skvělou narozeninovou oslavu pro nejlepšího kamaráda a přemýšlíte nad jedinečným dárkem, který by mu udělal radost a přitom se skvěle pobavil. Nechcete dávat nic, co by se mu doma válelo na poličce. Chcete nějaký zážitek? Při kterém se obdarovaný bude dobře bavit, ale bude muset zapojit i myšlení? Mi vám rádi poradíme. Darujte voucher na jedinečnou únikovou hru.

dárek

Co to úniková hra je a na co se budete moci těšit?

Úniková hra je moderní způsob zábavy. Už z názvu vám může být jasné, že se bude jednat o nějaký únik, a to z uzavřené místnosti. Ve hře vás budou čekat logické hádanky a řešení nejrůznějších úkolů. Můžete se tu setkat s hledáním tajných klíčů, které vedou z zamčeným zámkům, které potřebujete odemknout, abyste mohl pokračovat dál. Nebo řešení hádanek a hlavolamů. Budete muset hledat tajné skrýše předmětů a řešit nejrůznější úkoly. Jeden úkol vás povede k druhému a ten k dalšímu. Budete muset ukázat všechny své myšlenkové pochody a logické myšlení, aby jste vyřešili všechny záhady. Dokud se nedostanete na samotný konec hry. Cílem hry je uniknout z uzamčené místnosti v časovém limitu. Hry se mohou účastnit dvou a pěti členné týmy. Výběr hráčů bude jen na vás. Ve hře se můžete setkat s nepříznivými pocity jako je úzkost, zloba, nepochopení, ale i adrenalin po vyřešení úkolů. Budete potěšeni a zároveň vás budou sužovat pocity. Dokážete se ovládnout nebo budete na své kolegy nepříjemní.

escape

Escape game v Kolíně nabízí dvě základní hry Samaru a Dvojitého agenta. Každá hra je vytvořena podle nějakého děje, do kterého se hráč vžije. Můžete zachránit město před zabijákem, který se snaží vyhladit obyvatele města nebo se můžete stát tajným agentem, který bude řešit záhadu ztraceného kolegy a nejtajnějších dokumentu. Stačí si jen vybrat a můžete si užít skvělou zábavu, která vám bude lámat hlavu ještě dlouho po skončení hry. Neváhejte a darujte zážitek.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...