Typ DESIGN

Dům řady Design se vyznačuje mnohými kladnými vlastnostmi. Jeho půdorys je velký 12 x 4,2 metrů což značí dostatek prostoru pro rodinu s malým dítětem, pro začínající pár nebo pro starší pár, který si chce na důchod pořídit vlastní bydlení https://www.lavarohouse.cz.

pokoj

Tento typ domu je velice oblíbený. Nevypadá totiž vůbec jako nějaký „dům na kolečkách“, ale má velice líbivou dřevěnou fasádu. Celý objekt je hranatý, vytváří efekt moderní stylu. Tento objekt můžete najít jako základní modul, ovšem existují i jeho rozšířené verze, proto se nemusíte obávat a můžete klidně nahlas říct další svá přání. Přáli jste si například garáž? V tom případě to nebude problém. Pro jedno nebo pro dvě auta? I to dokážeme. Nebo máte rádi posezení venku a proto byste ocenili terasu? Klidně vám ji vytvoříme. Tímto způsobem si můžete navrhnout bydlení opravdu podle svých vlastních představ.

Cena a vlastnosti

Jistě si říkáte, že celý dům musí stát miliony. Přeci jen, je postavený, vybudovaný, nic mu neschází, má kvalitní zateplení, fasádu, okna a dveře a v neposlední řadě také vybavení. Je to hodně práce najednou, ale my pro vás garantujeme i nízkou cenu. Takovýto typ domu vás totiž nebude stát víc než například paneláková garsonka. Jak je to s cenou v tomto konkrétním případě? Jedná se o cenu bez daně pod milion. To je malý zázrak. S daní se tedy dostanete něco málo přes milion. Úžasné, viďte?

A co všechno do tohoto domu můžete dát?

  • Obydlí disponuje vstupní chodbičkou, dále je zde prostor pro velkou ložnici s manželskou postelí, skříní případně dalším nábytkem. Dále je samozřejmostí koupelna, která obsahuje sprchový kout, záchod a umyvadlo. Poslední velkou místností je společná kuchyně s obývacím pokojem. To je v posledních letech velkým hitem i v běžných bytech. Nabízí se díky tomu otevřený prostor. Kuchyňská linka je moderní a plně vybavená. Najdete zde prestižní spotřebiče a jistě si vše uspořádáte ihned po vybalení k obrazu svému. Stoleček se dvěma židlemi, abychom měli kde jíst, nesmí chybět. Následuje velká sedací souprava, protože ta je vždy základ každého obývacího pokoje. Můžete si pořídit i velkou televizi. Co víc člověk k životu potřebuje? To je otázka, na kterou si už každý sám musí umět odpovědět.

jídelna
Vlastní bydlení za báječnou cenu!

Share this post

Post navigation

You might be interested in...