Dopřejte si pohodlí

Máte fyzicky náročnou práci? Odpracujete si svou šichtu a už se těšíte, jak se doma pohodlně natáhnete na gauč a pustíte si televizi? Ani se vám nedivíme, protože tělo si potřebuje odpočinou a zregenerovat. Ale co když přijdete domů a zjistíte, že gauč je obsazený jiným členem rodiny? Máme pro vás řešení, které upokojí potřebu si odpočinout i pro početnou rodinku.

Pořiďte si Sedací vaky perfekt Fluo zelené, nebo jakékoliv jiné barvy, aby vám to ladilo ke zbytku pokoje. Není nic pohodlnějšího než se roztahovat přímo na podlaze. Nemusíte se omezovat rozměry gauče, můžete se rozvalovat, jak se vám bude chtít a nikdo a nic vám nebude bránit.

Máte malé děti, které většinu času tráví na podlaze? Ideální příležitost koupit si sedací vaky a polštáře a mít je po pokoji na zemi. Budete-li si s dětmi hrát, může vak sloužit vám k pohodlnějšímu sezeni na zemi a pokud se dítě unaví, i ono se může schoulit do klubíčka a ze sedacího vaku si vyrobit pelíšek a na chvíli si na něm odpočinout nebo sedací vak použít i na odpolední spánek.

obývák

Zařizujete si byt a nemáte zatím dostatek peněz na nábytek? Sedací vaky, pytle, polštáře, to vše je vhodné na řešení sezení pro vás, ale klidně i pro vaše přátelé. Sedací pytel je dostatečně velký i na přespání vašich známých nebo příbuzných, kterým se u vás tak zalíbí, že budou chtít nečekaně u vás přespat.

prázdný pokoj

Sedací vaky jsou lehké, a proto je můžete bez problémů stěhovat z pokoje do pokoje, tam kde se vám zrovna bude chtít odpočívat. Ani zahrada není tabu, vaky jsou vodotěsné a omyvatelné.

Hledáte-li způsob, jak si po práci odpočinout, pořiďte si do svého bydlení sedací pytle a vaky, rychle si zvyknete, že jejich tvar se přizpůsobí vašemu tělu a poskytnou vám pohodlí.

Jste po práci unavení, ale děti vyžadují vaši přítomnost? Lehněte si na sedací pytel u nich v pokojíčku a v leže sledujte jejich hru, vaše přítomnost jim bude stačit ke štěstí.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...