originální designové prsteny

S trochou nadsázky se dá říci, že léto nám již klepe na dveře a všichni se těšíme na tu „letní“ pohodu. A právě léto je báječnou inspirací i pro maličkosti, jakými jsou bezpochyby originální designové prsteny.

Co pláž a s tím spojená procházka, to mušle. Určitě každý z vás má doma třeba ještě z dětství mušli, kterou jste nalezli a dodnes vám připomíná tu či onu dovolenou. Velkou sílou pro inspiraci jsou právě mušle. Najdete malé a běžné až jednoduché, pak ty co hrají všemi barvami a nebo úplně maličkaté roztomilé hned vedle těch obřích ohromujících. A když hledáte pořádně? Chce to také trošku štěstí, ale další inspirací jsou mořské perly. Co perla, to originál, i proto, že jsou přírodní, se svým unikátním tvarem a je vidět, jak si příroda umí vykouzlit prosté či v barvách.

originální designové prsteny

V designovém studiu vyberete vámi požadované provedení, chcete li základ ve zlatě nebo pozlacené, stříbrné, růžové i bíle zlato a hlavně vyberete dominantu šperku, tak aby si našel místo ve vašem srdci. Snubní prsteny jsou samozřejmostí. K výjimečné události zkrátka patří výjimečný šperk. A kdyby to snad bylo málo, společně najdeme komplet, který vám prostě bude slušet. Stejně jako prsten, vyrobíme i originální designové náhrdelníky, brože, náušnice a mnoho různých náramků. V poslední době jsou velice oblíbené také šperky s kolibříky, rybičkami a podobnými motivy. U nich vyberte i variantu odstínu od zelené až po fialovou.

svatba

Jednoduchá je i objednávka přes e-shop, s fotogalerií a cenou. Uvedená cena je pouze orientační a k výsledné se dostaneme kombinací výše zmíněných požadavků. Jo a nesmíme zapomenout na možnost vlastní rytiny. Ta neodmyslitelně patří právě třeba ke snubním prstenům. Často právě u snubních prstenů se jedná o speciální požadavky na originalitu společných prstenů, jedním z takových jsou i otisky prstů, které jsou velmi oblíbené a k nerozlučnému stvrzení vztahu skvěle patří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share this post

Post navigation

You might be interested in...