Jak dostat tělo do stavu hubnutí, do stavu ketózy?

Jestliže máte problémy s váhou, to znamená, že nejste spokojeni s tím, jak vypadáte a přemýšlíte, že byste měli pár kilogramů shodit, ne-li desítky kilogramů, pak jste na nejlepší cestě k rozhodnutí. Žít totiž svůj život budete vy sami a vy sami se také budete rozhodovat. Je dobré mít skvělou motivaci, aby vás udržovala v nadšení a nastalé změně.

nadváha muž

Především je třeba si uvědomit, jak svému tělu, svým kloubům, srdci a ostatním orgánům, ulevíte, jak se ohromně uleví vám fyzicky i duševně. Jen si představujte, jak jdou kilíčka dolů a známí vás potkávají a pochvalují vaši fyzičku, váš vzhled … Kdo by nechtěl být chválen? Ale pro to musíte něco udělat. Motivaci už máte, nyní je třeba se rozhodnout a jít do toho! Nejprve si zjistěte na webovém portálu výpočet bmi vzorec Bmikalkulacka váš body mass index. Je to jakási veličina, která udává váš zdravý životní styl. Vy zadáte svou váhu (ale skutečnou, nic si neubírejte, i když to vypadá – podle vás – hrozně), výšku v centimetrech, udáte, zda-li jste žena či muž, svůj věk a jedním klikem se dozvíte pravdu o vašem BMI. Nemusíte ho brát ale úplně vážně, jen jako jakousi pomůcku při procesu hubnutí.

keto dieta

S hubnutím vám také pomůže keto dieta, která dokáže při dodržování pravidel dostat tělo do ketózy, kdy organismus sám začne sahat do tukových zásob a ty postupně spaluje. Je právě důležité nastavit správný jídelníček, to znamená správný podíl bílkovin, zdravých tuků a sacharidů. Keto dietu můžete nalézt pod různými názvy, a přesto jde svým základem o stejné diety – tak třeba: Bílkovinová, nízkosacharidová, proteinová, ketogenní. Všechny tyto diety pracují na stejném základě – na procesu ketózy. K tomu vám poslouží i dietní balíčky na míru. Vězte, že vám webový portál poskytne i empatickou pomoc a podporu. Výživový poradce vám vše vysvětlí a poradí, jak postupovat. Hubnutí je tak snadné, když se k němu ovšem skutečně rozhodnete!

Share this post

Post navigation

You might be interested in...