Nákupní horečka je pryč!

Co takhle si hned zítra osvěžit svůj šatník nejen oblečením ale i parádním doplňkem. Znáte to. Zrovna vás čeká zajímavá událost, rande nebo pracovní schůzka. Ladíte svůj outfit do posledního detailu. A něco tomu chybí. Zkrátka a jistě – často potřebujeme nové inspirace. Super kousky, které jsou nepostradatelné téměř každý den jsou neobvyklé moderní batůžky, šik tašky přes rameno i různé designové kožené kabelky. Jak jste na tom vy? Co nejčastěji dělá ozdobu vašemu zevnějšku?

šatní místnost

Zejména v ženské hlavě nikdy nechybí nové nápady, co vše si pořizovat do milovaného šatníku. Od pokrývek hlavy, svetříků, džínů, přes boty, až po šály i tašky. Je absolutně fantastický pocit vybírat oblečení v obchodech a prohrabat stojany i zkusit více objektů našeho zraku najednou a mít jasné srovnání, co nám natvrdo sedí. Shlédnout se v klidu v zrcadle kabinky a moci si vše sladit rovnou na místě. V nejlepším případě vyrazit s kamarádkou nebo maminkou a dopřát si při pořizování velkých libůstek ještě větší zpestření, a to v podobě výborné kávy nebo sklenky prosecca. Je to dokonalá představa už nyní.

super nákupy

To že objevíme komplet vše, co máme v hledáčku není samozřejmostí. A proto občas navštívíme e-shopy, kde se skrytá třešnička na dortu ukáže. Často se děje, že zahlédneme na někom kousek, co nás zaujme na oko až tak, že ho musíme zkusit na vlastní kůži. Mnohokrát se ale potvrdí, že v našem podání je uskutečnění odlišné a nesluší nám ani trošinku. Je důležité se znát i v tomto směru a nezlomit se okolím. Však víme, že naše vnitřní já je nejlepším indikátorem za každé situace. Ale i přes tyto naše počáteční signály intuice si kabát, kalhoty nebo boty koupíme. Hned, co zavřeme doma dveře a rozbalíme onen balíček víme, že jsme učinili chybu. V rámci módních trendů ještě vynášíme věc na sobě ven a máme dojem jako by na nás okolí sledovalo. Ale ono neciví, to jen my nejsme v pohodě a samy sebou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share this post

Post navigation

You might be interested in...