Stylová i na mateřské dovolené

Když se ženě narodí miminko, její dosavadní život se naprosto změní. Už nikdy nebude na prvním místě ona sama, ale její malé bezbranné miminko. Novopečená maminka neví, kam dřív skočit, a tak velmi snadno sklouzne k tomu, že péči o sebe začne čím dál více zanedbávat. O radosti z nákupu nového oblečení či návštěvy kadeřníka si mohou nechat tak leda zdát. Je to však velká škoda a možná také chyba, protože je-li maminka spokojená sama se sebou, má-li možnost se alespoň někdy odreagovat třeba právě nákupem něčeho hezkého na sebe, projeví se to i na jejím okolí. Pořád platí, že dítě je spokojené, je-li spokojená maminka.
máma s prckem v trávě

Které kousky se hodí pro maminky?

Rozhodnete-li se investovat do nového kousku oblečení, vybírejte takové, které je vyrobeno z kvalitních, příjemných materiálů. Zaměřte se na jednoduché střihy, vzory i barvy. Jen tak, budete moci oblečení nosit více let. Pokud chcete ulovit něco z aktuálních módních trendů, nemusíte se bát sáhnout i po levnějším kousku, je totiž pravděpodobné, že v příštích sezónách bude v módě již zcela něco jiného. Do univerzálních kousků se vyplatí investovat i vyšší částku, kterou si ve svém stavu můžete dovolit. Oblečení si určitě v klidu vyzkoušejte, abyste si byla jistá, že Vám dobře sedí. Co s nepadnoucím oblečením? To vám mnoho radosti neudělá.
pusinka od maminky

1. Džíny

Vyberte si takové, které Vám perfektně sednou. Měli byste se v nich cítit pohodlně. Volte buď tmavě modré, nebo černé, pokud možno se vyhněte jakémukoliv zdobení, získáte tak velmi univerzální kousek, který když doplníte tričkem a sakem, budete vypadat velmi stylově.

2. Bílá košile či kvalitní tričko

Pohlídejte si u nákupu trička materiál, ze kterého je vyroben, aby dobře drželo svůj tvar, a po vyprání jste nebyla zklamaná, tím co jste si pořídila. Ideální je kombinace bavlny a elastanu. Bílá košile je pak jeden z opravdu nejuniverzálnějších kousků, který můžete ve svém šatníku mít.

3. Bunda či kabát

Sázkou na jistotu je kožený křivák, který lze kombinovat snad s čímkoliv kromě večerní róby. Pro chladnější období nejlépe využijete parku. Je příjemné se zachumlat do teplého materiálu a hlavu schovat pod kapuci.
zábava s miminkem

4. Sukně

Pokud sáhnete po sukni do áčka, neuděláte chybu, sluší v podstatě všem typům postav. Dobře se kombinuje jak s halenkami, tak s ležérní mikinou například. Délku volte podle své výšky.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...