Jungle Arena Most-ta pravá divočina nejenom pro děti

Právě v tomto městě Ústeckého kraje najdete jedno z největších pro děti i dospělé. Na své si tu dokonce přijdou caparti už od věku jednoho roku, na které zde čekají brodící boxy s kuličkami a balónky, dvoumístná houpačka, či kolotoč. Starší děti jistě ocení atrakce, jako je bobová dráha a svoji zdatnost si mohou vyzkoušet na lezecké stěně. Malí motoristé určitě rádi vyzkouší jízdu na elektrických autíčkách, nebo koloběžkách.
legrační míče
Na své si zde ostatně přijde celá rodina. Vyřádit se můžete například ve střelecké aréně, při bitvě za použití vzduchových děl, nabíjených pěnovými balónky. Znavení rodiče pak dále mohou k odpočinku využít rozsáhlou restaurační zónu, odkud mohou pohodlně u kávy sledovat svoje dovádějící potomky. Na jejich bezpečnost samozřejmě dohlíží školený personál. Samozřejmostí je i skutečnost, že všechny atrakce jsou opatřeny certifikátem o bezpečnosti.
Proto je Jungle Arena s oblibou vyhledávaným centrem pro školní a předškolní aktivity spojené nejenom se zábavou, ale i výukovými programy. V oblibě je zejména možnost přenocování. Školní skupiny mají dokonce na rozdíl od ostatních návštěvníků také povoleno přinést vlastní stravování. Ostatní mohou vybírat z široké nabídky místních občerstvení a restaurace. Pro rodiny žijící v Mostě a jeho okolí přichází Jungle Arena s nabídkou příměstských táborů, v délce pěti pracovních dnů.
děti si hrají
Během nich se od ranních osmi hodin až do odpolední šestnácté hodiny věnují dětem zkušení animátoři. Ti nabídnou nejenom zábavu, ale i sportovní vyžití, a dokonce i výtvarné činnosti, takže všichni účastníci si přijdou na své. Pokud chcete svoje dítě překvapit, nechte mu zde uspořádat narozeninovou párty ve speciální vyzdobené místností s velkou tabulí a trůnem pro oslavence.
Jungle Arena neustále přichází s novými nápady, jak zpestřit svůj program, takže na internetu se setkáte s plánovanými akcemi pro každý měsíc v roce.
Takže na nic nečekejte a hurá za zábavou!

Share this post

Post navigation

You might be interested in...