Webové stránky

Návštěvníka webu nezaujme umístění ovládacích prvků ani ostatní věci. Nejprve sjede stránku pohledem jen tak. Pokud nešel po určitém zboží, tak buď zůstane, nebo půjde dál.

web

Ten, kdo surfuje bezcílně a čeká co jej zaujme, nehledá nic určitého, a tedy mu je fuk, jak je web rozložen. To jej začne zajímat při další manipulaci, nebo dalším prohlížení. A bude-li vše fungovat, jak má, na stránce zůstane a bude pokračovat v prohlížení dále.

Jinak se na totéž bude dívat profesionál. Bude to brát ze zcela jiného úhlu, bude posuzovat umístění prvků, rozložení, a vůbec celkovou funkčnost a účelovost především.

Tvorba webu Pardubice se na to umí dívat oběma očima. Tedy to znamená, že má obrovský přehled, co se líbit bude a co ne. To je hodně důležité pro to, aby se případný guest, česky řečeno host, na stránkách zdržel a pokud je to web prodejní, aby se z hosta stal zákazníkem. Pokud se jim to povede, je účelu dosaženo.

stavba webu

Jenže to celé dokolečka zabaleno také není vše. O již běžící web je třeba se starat, vše musí šlapat jako hodinky. Také musí zůstat nahoře, musí být vidět, což znamená ovládat SEO, což je sada nástrojů, které musí někdo ovládat. Ochrana stránek jako takových proti pirátům je pak naprostou samozřejmostí a třešničkou na dortíčku.

Tohle vše najdete právě u tvorby webu Pardubice. Tohle zaměstanci umí a také dělají. K tomu samozřejmě ještě dalších milion věcí, které jsou potřebné. Ovšem, že je zde nelze jmenovat, protože to by byl moc dlouhý článek a vy byste jej četli do půlnoci.

Obyčejný člověk se na web podívá a zase odejde, a neuvědomí si kolik času zde tráví jiní lidé, ale z naprosto jiného důvodu. Neustálá kontrola být musí, jinak by šly webové stránky tak akorát do kopru. A vy, jako čtenáři, pokud budete chtít postavit web, neobracejte se nikam jinam než na odborníky z Pardubic.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...