Nejlepší domácí večírky a grilovací párty

Nouzový stav zapříčinil, že velká část oblíbených podniků, restaurací a hospod, musela ukončit své podnikání, a tak jsou možnosti zábavy zase o něco omezenější. Pokud se však rádi bavíte, a nevadí vám vítat hosty u sebe doma, není od věci pořádat domácí večírky a grilovačky. Chcete-li, aby se na vaše večírky lidé stále vraceli, a mluvili o nich jen v superlativech, musíte však něco málo investovat do zařízení. Jak na to?

Aby pivo proudem teklo

Ačkoliv návštěvě mnohdy postačí i pivo lahvové, při pravidelném pořádání večírků už se vyplatí investovat do domácího výčepního zařízení. Tento šikovný pomocník vám usnadní čepování piva, a potěší i vaše hosty, kteří si rádi dají jedno (či dvě) točené. Mimo to, že bude toto zařízení středobodem většiny večírků, lidé pochopí, že to s pořádáním večírků myslíte vážně, a rádi se k vám budou vracet, protože to bude opravdu stát za to.

sud s pípou

Minilednička

Ačkoliv jistě vlastníte lednici, nechcete ji stále reorganizovat, aby se tam vešlo alko, i nealko, které jste nakoupili kvůli večírku. Právě od toho je šikovná mini lednička, nejlépe s prosklenými dvířky, kterou můžete umístit i na terasu při grilovačce, a nebudete muset neustále odbíhat pro pití domů.

domácí grilovačka

Dostatek míst k sezení

Je poněkud trapné, když si vaši hosté nemají kam sednout. Proto je lepší mít v zásobě pár židlí navíc. Když zvete lidi na večírek, musíte počítat s tím, že si někdo možná přivede hosta navíc, a tak nelze přesně propočítat, kolik míst k sezení bude zapotřebí. Pořádáte-li spíš grilovací párty venku, postačí vám starší židle z druhé ruky, které zakoupíte třeba na bazaru.

Nádobí

Nejspíš vám to hosté neřeknou do očí, ale pokud jim budete podávat pivo v malé sklenici, či víno v plastovém kalíšku, jistě si o tom pak budou povídat. Proto je zapotřebí mít doma zásobu nádobí, a to ať už pivních krýglů (nebo alespoň půllitrových jednorázových kelímků), sklenic na víno, šampaňské, štamprlí, i sklenic na whisky, či rum.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...