Psaníčku nelze odolat

Každá žena miluje hezké věci a především – praktické provedení doplňků. Z toho důvodu v jejich šatníku nesmí chybět tak potřebné tašky, jakými jsou kabelky. Ovšem, ne v každé situaci využijete pouze ty robustní a prostorné. Někdy naopak není na škodu mít po ruce šikovné kabelky psaníčka, díky kterým budete o něco lehčí a samozřejmě mít po ruce pouze několik maličkostí, bez kterých nehodláte vyjít ven z vašeho domova.

kabelka

Do společnosti jedině s nimi

Psaníčka jsou báječné především díky tomu, že poskytují malý rozměr kabelky a hodí se na všechny druhy společenský oslav. I díky nim vyniknou vaše šaty daleko více a doplní je právě malým kouskem, který působí decentně a současně noblesně. Ze široké nabídky si můžete vybrat různé variace třpytivých nebo ozdobených kamínky, flitry, květinami a lesklou látkou.
Ve velké oblibě jsou právě ty, které jsou vyztužené a poskytnou vám jistotu, že se v malém prostoru nic nerozmačká a zachová si svůj tvar. Příjemně se drží v ruce, ale pokud dáváte přednost ramínku, neváhejte si ho hodit přes rameno.
Vybrat si však můžete i takové, které chytnete šikovně do popruhu. Záleží na vás, čemu dáváte přednost a samozřejmě i na tom, na jakou událost se ho rozhodnete vzít.

malá kabelka

  • Nezapomínejte ani volbu zapínání. Díky pestré nabídce si můžete zvolit takové, které se vám bude líbit a pohodlně otevírat.

Všude, kam nepotřebujete spoustu věcí

Kromě noblesních akcí ho využijete i na neformální události, kam si rozhodně neplánujete sebou vzít – hned několik zbytečností. Příjemný večer s přáteli nebo rodinná oslava mluví ve váš prospěch, kdy si váš outfit můžete doplnit jednoduchou kabelkou, ve které bude pouze to nezbytné. Zaujmout vás může nabídka černých lakovaných, které jsou natolik neutrální, že se s nimi můžete vydat kamkoliv.
Minimálně jedno takové, by měla vlastnit každá žena, která se chce líbit a mít po ruce drobný, ovšem luxusní kousek.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...