Vezměte děti do zábavního parku

Zábavní parky jsou pro většinu dětí velkým lákadlem. Nejenom děti, se dokáží na kolotočích odvázat. Spousta dospělých, si tyhle radovánky nenechá ujít a užije si je společně s dětmi. Nejznámější, nejtradičnější a také nejnavštěvovanější v české republice, je Matějská pouť. Na pouti vás budou lákat nejrůznější atrakce, od těch tradičních, jako je horská dráha nebo obří horské kolo až po adrenalinové zahraniční atrakce. Každý rok na Matějské pouti najdete několik nových atrakcí. Za vyzkoušení určitě stojí vodní horská dráha nebo obrácený dům. I pro ty nejmenší návštěvníky, je připraven dostatek lákadel. Vozík, ve tvaru myšky, který projíždí umělým prokousaným sýrem, děti nadchne určitě.
jízda na kolotoči
Chcete-li, si udělat s dětmi výlet někam dál, máte možnost navštívit zahraniční zábavní parky. Jeden z největších lunaparků v Polsku – EnergLandia – se nachází nedaleko Krakowa. Není to tedy z Česka nijak daleko. Najdete zde kolem šedesáti atrakcí, pro malé i velké návštěvníky. Výhoda je, že si zakoupíte jednodenní vstupenku a atrakcí si pak můžete užívat celý den podle libosti nebo do doby, kterou váš žaludek vydrží. Některé z atrakcí jsou totiž velmi krkolomné a jen pro silné nátury. Pro ty nejmenší návštěvníky jsou zde připraveny interaktivní hry nebo dětská představení. Jeden celý sektor je určen právě pro dětské návštěvníky. Najdou zde známé pohádkové postavy a atrakce, které jsou určeny speciálně pro malé děti.
autíčka autodromu
V nedalekém Německu, budete mít vyžití ještě rozmanitější. Zábavních parků a aquaparků je tam zhruba jedna desítka. Kromě notoricky známého a často navštěvovaného Legolandu a Tropical Islandu, stojí určitě za návštěvu Phantasialand. V Evropě patří k několika nejzábavnějším parkům. V tomto zábavním centru, se určitě pobaví celá rodina, všech věkových kategorií. Phantasiland, je rozdělen na několik tematických částí s neuvěřitelnými atrakci

Share this post

Post navigation

You might be interested in...