Povlečení pro milovníky hokeje


Máte doma milovníka hokeje, který fandí lize NHL? Ať už je to malý klučina, puberťák nebo třeba váš manžel, určitě jim uděláte radost, pokud pořídíte některé z hokejového povlečení z nabídky. Potěší totiž malé i velké hokejisty, kterým se tak bude mnohem lépe usínat.
Kdo se bojí tmy, už nemusí
Tmy už se bát nemusíte se stylovým svítícím povlečením na motivy Detroit Red Wings. Je červenobílé barvy a v noci vás oslní svým fluorescentním zářením. Parádní svítící hokejové povlečení potěší malé i velké milovníky tohoto klubu.

-nhl-hokejove-povleceni-vegas-golden-knights-white

Obzvláště menší kluci budou nadšeni z toho, že motiv povlečení je viditelný i ve tmě. Už se nebudou bát sami usínat, protože jejich pokojíček jemně osvítí peřina s polštářem. A když se v noci náhodou probudí, budou moci bez obav opět usnout. Díky světélkujícímu vzoru se budou cítit klidně a v bezpečí. Navíc je vyrobené ze 100% bavlny, a tudíž je maximálně pohodlné. Bude se v něm usínat jako v bavlnce, a to doslova.
Toto svítící povlečení udělá radost hned dvakrát, a to nejen líbivým designem, ale také svojí svítivostí. Zároveň dodá styl nejednomu dětskému pokojíčku, který obývá malý fanda do hokeje.
Něco pro fandy hokejových tučňáků
Pro ty, co fandí Pittsburgh Penguins je tu do žluta laděné povlečení s tučňáky, které potěší nejednoho fandu tohoto klubu. Dostupné je i v bílém provedení. Kromě toho, že je stylové, je také navíc pohodlné, vyrobené ze 100% bavlny.

nhl-hokejove-povleceni-toronto-maple-leafs

Panteři do toho!
V nabídce se najde i něco pro ty, kdo holdují Panterům. Díky tematickým vzorům se tak mohou oddávat ničím nerušenému spánku pod přikrývkou s několika logy hokejového týmu Florida Panthers. Povlečení dokonce i ve tmě svítí.

Kromě pohodlí a komfortu je samozřejmě důležitý i vzhled peřiny. Díky široké nabídce nejrůznějších designů se teď může hokejovým fanouškům různých klubů krásně usínat.