Přírodní vášeň

Když dojde na slovo afrodisiakum, lidé začínají ihned kroutit hlavami, a říkají si o čem si to ti lidé zase začínají povídat. Tento pojem je pro mnohé lidi slovem nevhodným ale na druhou stranu se za tímto pojmem, skrývají věci, které mnozí poměrně často vyhledávají.

Afrodisiakum nabývá mnoha podob, nicméně nejčastěji se nejedná vůbec o afrodisiaka. Nejrůznější prostředky pro zvýšení vaší sexuální aktivity, bývají velice často pouhý podvrh, který nemá se zvyšováním libida absolutně nic společného. Jejich koupí se velice často pohybujete i na hraně zákona.
milenci u skály

Mezi nejčastěji používaná a přírodní afrodisiaka, která v mnoho případech jsou velice účinná, patří i potraviny, které byste nalezli v obyčejné spořádané domácnosti. Je to například úplně obyčejný zázvor, který mnoho lidí využívá především jako lék proti nachlazení a nepříjemnému kašli. Dalším takovým stimulantem vašeho energetického zájmu je celer. Celer každý dobře zná, jedná se o docela obyčejnou kořenovou zeleninu bohatou na vitamíny B1 a B2, která jak se zdá má i jiné využití.

Nicméně vedle těchto, zdravých a prospěšných bylin, můžeme neopatrně sáhnout o po něčem co nám spíše uškodí, nežli prospěje. Mezi ně patří například přísada často přidávána do vánočního cukrový, je to muškátový oříšek, který je ve vyšší míře mírně jedovatý a může způsobit něco docela jiného než zvýšení vaší výkonosti.
upřený pohled

Mnozí si bohužel, domnívají, že afrodisiakum se nachází i v živočišné říši. A to na hlavě jednoho ze zvířat velké pětky, který na to tragicky doplácí. Roh nosorožců je v mnohých kulturách považován za silný povzbuzovač, a jeho cena se na černém trhu pohybuje v nesmírných výškách.

Afrodisiaka bývají právě často více nebezpečná nežli, prospěšná, a proto je lepší se těm neověřeným vyhýbat širokým obloukem. Konec konců, dosáhnout lepších výkonů pod peřinou se dá i skrze lepší zdravotního styl, cvičení, a meditace.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...