Ulehčete si práci a své kreativní tvoření

Kvalitní a spolehlivá krejčovská panna je skvělým pomocníkem nejen pro profesionální návrháře a šičky, ale také pro domácí švadlenky, které si rády upravují oblečení nebo si vytvářejí svůj vlastní osobitý styl. Je přece jen pohodlnější navléknout látku na tuto úžasnou pomůcku, na které ji můžete sešpendlit do různých tvarů a ulehčit si tak práci.

panna

V naší opravdu široké nabídce najdete vysoce kvalitní krejčovské panny v několika různých velikostech a rozměrech, s vysoce kvalitními potahovými látkami, vyrobené z kvalitních a příjemných materiálů. Můžete si vybrat z modelů dětských či dámských a to v několika velikostech. Buď si můžete vybrat krejčovskou pannu nastavitelnou do několika různých velikostí, či si pořídit model jen v jedné velikosti nebo v rozmezí dvou velikostí.

Většina krejčovských pan v naší nabídce je vybavena i nastavitelným stojanem a lze je využít nejen k šití či špendlení, ale také k vystavení Vašich výtvorů třeba ve výkladní skříni a podobně. I přesto, že jsou vyrobeny z pevných materiálů, mají nízkou hmotnost a jednoduše se s nimi manipuluje. Pevný základ je vždy potažený textilním potahem, což umožnuje jednoduché zapíchnutí špendlíků, pokud chcete látku přímo přišpendlit k figuríně.

výloha

Kromě toho, že v naší rozmanité nabídce najdete opravdu velký výběr krejčovských panen, můžete si vybrat i ze spousty dalších produktů. Tak velký výběr textilní či kovové galanterie a výtvarných a kreativních pomůcek pro nejrůznější tvoření a ruční práce, nikde jinde na jednom místě nenajdete. Pořiďte si všechno potřebné pro Vaše ruční tvoření u nás a jistě budete velmi spokojeni, jak s naším širokým sortimentem, tak s kvalitou a samozřejmě také s rychlým jednáním a přístupnými cenami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share this post

Post navigation

You might be interested in...