Už víte, kde si půjčíte?

Když si můžete vybírat, je to skvělé. Mnoho lidí by vám takovou situaci mohlo závidět. Těch, kteří musí vzít zavděk tím, co jim na finančním trhu s půjčkami zbude, není málo. Ovšem mnoho je i takových, kteří na žádný úvěr nedosáhnou. A počet takových lidí se po každém zpřísnění podmínek úvěrů centrální bankou zvyšuje. Úměrně tomu tedy stoupá i počet těch, kteří nedosáhnou na vlastní bydlení, a nedokážou tak naplnit své základní životní potřeby.vějíř indických bankovek, mince v komínku
Pakliže již předem tušíte, že budete mít potíže s bonitou, nechoďte do banky s příliš velkým očekáváním. A pokud náhodou máte zápis v registru, nechoďte tam vůbec, neboť nikdo, kdo má takové potíže, úvěr nedostane. A počítejte s tím, že ani vysvětlováním a přesvědčováním o jeho zanedbatelnosti nic nezmůžete.
Jedinou možností pro všechny ty, kdo u klasických věřitelů narazili, jsou nebankovní hypotéky http://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/.
Můžete se na ně spolehnout stejně jako na ostatní, tradiční úvěry, neboť po zpřísnění podmínek o spotřebitelských úvěrech zůstaly na trhu s půjčkami jen solidní společnosti, které nově nastavené podmínky samozřejmě splňují.
Nicméně jejich získání je nepoměrně snazší – právě kvůli možné toleranci registrů i nižší bonity.
Ovšem měli byste počítat s tím, že zde narazíte na jednu specifickou podmínku, která je typická pro americké hypotéky. Za půjčku je nezbytné ručit nemovitostí. To může být v mnoha ohledech i velká výhoda. Ručení nemovitostí vám nebude svazovat ruce, třeba v tom smyslu, že můžete získat libovolně vysokou částku, a to vždy až do výše sedmdesáti procent hodnoty vaší nemovité záruky. Není tedy nutné ručit bytem tam, kde si vystačíte i s menší hodnotou, například v podobě zahradní chatky nebo garáže.10 zlotých, bankovka
A ač to tak na první pohled třeba nevypadá, tak většina z nás má po ruce takový potřebný majetek, a kdo nic nevlastní, ten má alespoň známého, který může stejně tak dobře ručit za něj.

Share this post

Post navigation

You might be interested in...